Android Batarya Programı

Günümüz de akıllı telefonların şarjının çabuk bitmesi bu telefonların özelliklerini gölgeliyor ve olumsuz etki etmesine neden oluyor. Özellikle Android kullanıcıları bu durumdan muzdarip ve şikayetçi oluyor. Çoğu zaman bataryanın ömrü bitiyor, çoğu zaman ise telefon ile gün boyunca çok fazla zaman geçirdiğiniz için şarjın süresi uzun gitmiyor.

Telefonu daha uzun süreler kullanmak istiyorsanız Android Battery Calibration Uygulaması eşi benzeri bulunmayan oldukça hoş bir uygulamadır. Kullanımı oldukça basittir ve ne yazık ki Türkçe dilini henüz desteklemiyor. Bu uygulama ile bataryayı kalibre ediyor ve telefonu daha uzun süreler kullanabiliyorsunuz. Ancak bu uygulamayı kullanabilmek için root yetkisine (full yetki) sahip olmanız gerekmektedir. Eğer root yetkiniz bulunmuyorsa programı kullanamazsınız.

Battery Calibration, isimli uygulamayı buradan indirebilir veya yukarıdaki resimde bulunan barkodu okutarak Google Play Store’dan edinebilirsiniz.

313 Responses to “Android Batarya Programı”

Sayfalar: « 6811 10 9 8 7 6 5 4 3 2 [1] Show All

 1. 5
  asian dating sites Says:

  Basically, I want it to be on the main page where all of my posts go but then I also want to be able to put it on a separate page of my blog dedicated to only that subject. Hopefully this makes sense!.

 2. 4
  filipino chat Says:

  How to make a select category on wordpress use a different domain?

 3. 3
  Gregory Despain Says:

  I simply want to tell you that I am newbie to blogging and actually enjoyed you’re web-site. Likely I’m planning to bookmark your website . You really come with excellent articles and reviews. Regards for sharing your website page.

 4. 2
  Sofia Fillers Says:

  I just want to tell you that I am just beginner to blogs and certainly savored this website. More than likely I’m likely to bookmark your website . You actually come with excellent posts. Bless you for sharing with us your blog site.

 5. 1
  Peter Bierod Says:

  great app thanks for sharing

Sayfalar: « 6811 10 9 8 7 6 5 4 3 2 [1] Show All

Leave a Reply

 Characters available