Bursa Bilgisayar

Android Batarya Programı

Günümüz de akıllı telefonların şarjının çabuk bitmesi bu telefonların özelliklerini gölgeliyor ve olumsuz etki etmesine neden oluyor. Özellikle Android kullanıcıları bu durumdan muzdarip ve şikayetçi oluyor. Çoğu zaman bataryanın ömrü bitiyor, çoğu zaman ise telefon ile gün boyunca çok fazla zaman geçirdiğiniz için şarjın süresi uzun gitmiyor.

Telefonu daha uzun süreler kullanmak istiyorsanız Android Battery Calibration Uygulaması eşi benzeri bulunmayan oldukça hoş bir uygulamadır. Kullanımı oldukça basittir ve ne yazık ki Türkçe dilini henüz desteklemiyor. Bu uygulama ile bataryayı kalibre ediyor ve telefonu daha uzun süreler kullanabiliyorsunuz. Ancak bu uygulamayı kullanabilmek için root yetkisine (full yetki) sahip olmanız gerekmektedir. Eğer root yetkiniz bulunmuyorsa programı kullanamazsınız.

Battery Calibration, isimli uygulamayı buradan indirebilir veya yukarıdaki resimde bulunan barkodu okutarak Google Play Store’dan edinebilirsiniz.

Related posts

313 thoughts on “Android Batarya Programı

  1. Troy provides up an issue that provides plagued municipalities for years. The goal of eco-devo is usually to encourage employers to locate within your local community. The added employees in addition to corporate infrastructure will aid spread the tax base, thereby lessening the duty burden on each resident. At least that’s exactly how it’s supposed to job. Too often, and exactly what offers happened in Manhattan, will be that the elected authorities and City Hall get added revenue as determination to get more ways to be able to spend dollars. As opposed to spreading the tax base, they…

  2. I pay a quick visit everyday some websites and websites to read articles, except this website provides quality based
    writing.

  3. Asking questions are really good thing if
    you are not understanding anything completely, but this article presents good understanding even.

  4. Hi, I check your blog on a regular basis. Your story-telling style is witty, keep it up!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 Characters available