Bursa Bilgisayar

Chrome İçin Özel Css Tanımlamak

Merhaba arkadaşlar bu makalemde sizlere google chrome tarayıcısı için css tanımlama ile ilgili bir kaç kod aktaracağım tarayıcılar başa bela ancak ben chrome tarayıcısını çok seviyorum çok hızlı açılıyor bu yüzden bir çok müşterimede tavsiye etmiş ve kurmuş bulunmaktayım işte bu seeble css tutarsızlıklarını gidermek için Ona özel bir komut ile web sitelerimizi daha güzel gösterebileceğiz.Umarım işinize yarar.

Bu değişiklik için web sitenizin temasının üst bölümünde yani header kısmında “ ” tagları arasına altta verdiğim kodu yazıyorsunuz bunun sonucundan chrome tarayıcısı ile sitenize giren kullanıcının kullandığı chrome tarayıcısına özel css ataması yaparak kayma problemlerini giderme şansına sahip oluyorsunuz.

    <script type="text/javascript">
    if (navigator.userAgent.toLowerCase().indexOf('chrome') > -1);
    document.write('<link rel="stylesheet" type="text/css" href="bursabilgisayar.css">');
    </script>

Burdaki bursabilgisayar.css kırmını siz kendinize göre düzenlersiniz. Kolay gelsin işinize yarar ise bir dua edin yeter hoşçakalın.

Related posts

902 thoughts on “Chrome İçin Özel Css Tanımlamak

 1. It really is mostly extremely difficult to find well-qualified people on this matter, then again you appear like you comprehend exactly what you’re posting on! Thanks

 2. Mc – Carthy is a Licensed Professional Counselor who works in private practice and
  specializes in children, teens, parenting, and couples.
  Santiago shows up, insisting that her son face his deserved fate,
  vindicating Eddie’s quest. Understanding, knowledge and acceptance will be your bludgeon and the encouragement of your pal and
  family will be probably tend to be your protection. High chairs are an important part
  of your baby furniture set.

 3. I merely intend to notify you the fact that I am certain novice to wordpress blogging and absolutely cherished your article. Likely I am probably to save your webpage post . You undoubtedly have memorable article writing. Value it for share-out with us your internet webpage.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 Characters available