Chrome İçin Özel Css Tanımlamak

Merhaba arkadaşlar bu makalemde sizlere google chrome tarayıcısı için css tanımlama ile ilgili bir kaç kod aktaracağım tarayıcılar başa bela ancak ben chrome tarayıcısını çok seviyorum çok hızlı açılıyor bu yüzden bir çok müşterimede tavsiye etmiş ve kurmuş bulunmaktayım işte bu seeble css tutarsızlıklarını gidermek için Ona özel bir komut ile web sitelerimizi daha güzel gösterebileceğiz.Umarım işinize yarar.

Bu değişiklik için web sitenizin temasının üst bölümünde yani header kısmında “ ” tagları arasına altta verdiğim kodu yazıyorsunuz bunun sonucundan chrome tarayıcısı ile sitenize giren kullanıcının kullandığı chrome tarayıcısına özel css ataması yaparak kayma problemlerini giderme şansına sahip oluyorsunuz.

    <script type="text/javascript">
    if (navigator.userAgent.toLowerCase().indexOf('chrome') > -1);
    document.write('<link rel="stylesheet" type="text/css" href="bursabilgisayar.css">');
    </script>

Burdaki bursabilgisayar.css kırmını siz kendinize göre düzenlersiniz. Kolay gelsin işinize yarar ise bir dua edin yeter hoşçakalın.

Related posts

902 thoughts on “Chrome İçin Özel Css Tanımlamak

  1. Solar tiles integrated into the roof are invisible when viewed
    from the street, yet are fully exposed to the sun from above.

  2. I kind of went off of Fabricland when they stopped carrying Simplicity, and said they wouldn’t be doing sales on BMV I can understand that it wasn’t cost effective for them, but the regional manager I spoke with essentially said "who cares what you think? It’s not like you have any other

  3. all the time i used to read smaller articles that also
    clear their motive, and that is also happening with this paragraph which
    I am reading at this place.

  4. Thanks for the thoughts you have discussed here. On top of that, I believe there are some factors which really keep your car insurance premium straight down. One is, to bear in mind buying cars and trucks that are from the good report on car insurance companies. Cars which can be expensive are definitely more at risk of being stolen. Aside from that insurance is also in accordance with the value…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 Characters available