Cpanel İnce Ayarları Support Bölümü

Merhaba internet üzerinde cpanel ince ayarları için bir çok yazı bulunmakta bu arkadaşların bir çoğu bu işi deneme yanılma yolu ile çözen arkadaşlar teknolojinin hayatımıza bir güneş gibi doğması ile bir çok genç arkadaşın bu işin eğtimini almadan önce amatörlük dönemlerini internette deneme yanılma ile geçirdiklerini iyi biliyoruz ve gözlemliyoruz. Bu işi gerçekten ehil olarak yapan kişilerin sayısının çok az olduğunu düşünüyorum ve o kişilerinde açıkcası makale yazacak zamanlarının olmadığına eminim. Neyi neden yaptığınızı bilmeden papağan gibi şunu yap bunu yap diye makale hazırlamaktansa oturup türkçeye çevirisini gerçekleştirmek ülkemdeki cpanel kullanacak yada kullanmayı düşünen kişiler için daha yararlı olacaktır diye düşündüm aslında benimde zamanım çok az ancak burada çeviri yaptıktan sonra insanlar bu konuda bilgi sahibi olacaklar bu yüzden 30 dakikamı bu çeviri için ayırdım dilerim bu konuda sizlere bir nebze yardımcı olaiblirim burada yazılan bilgiler tamamen ingilizceden türkçeye çeviri üzerinedir bunları uygulamak tamami ile sizin insiyatifinizdedir.

Bu yazımda tweak settings bölümü için ince ayarların türkçeye çevirilmiş halini göreceksiniz dolayısı ile uygun olanları düşünerek yapılandırabileceksiniz.

Bölümler

Dilediğiniz bölümün açıklamalarını görmek için alt bölümden seçebilirsiniz.

1-All = Hepsini kapsadığı için extra anlatımını yapmaya gerke duymadım.
2-cPAddons = Eklenti ayarları ile ilgili.
3-Display = Ekran ve sıralama tercihleri
4-Domains = Alan adı ile ilgili tercihler
5-Logging = Günlük Tutma Seçenekleri
6-Mail = Mail Ayarları
7-Notifications = Bildirim Ayarları
8-PHP = Php Ayarları
9-Redirection = Yönlendirme Ayarları
10-SQL = Veritabanı Ayarları
11-Security = Güvenlik Ayarları
12-Software = Program Ayarları
13-Stats Programs = İstatistik Program Ayarları
14-Stats and Logs = İstatistik ve Günlük Ayarları
15-Status = Durum
16-Support = Destek
17-System = Sistem Ayarları

16.Bölüm Support

Send login credentials with support requests [?]

Bu seçeneğin etkinleştirilmesi bir cPanel destek isteği anında kullanıcının oturum açma kimlik bilgilerini otomatik olarak size gönderir. Kullanmak istediğiniz seçeneğe karşılık gelen düğmeyi tıklatın. Bu seçenek varsayılan olarak kapalı durumda gelmektedir.

266 Responses to “Cpanel İnce Ayarları Support Bölümü”

Sayfalar: « 7011 10 9 8 7 6 5 4 3 2 [1] Show All

 1. 5
  filipina dating Says:

  There are thousands of blogs that requires comments on them. What is the intention of blog comments?

 2. 4
  Coleen Grebs Says:

  I just want to tell you that I am just all new to blogging and site-building and certainly loved your web blog. Likely I’m going to bookmark your website . You certainly come with impressive articles. Bless you for sharing with us your website.

 3. 3
  Clarence Flower Says:

  Good day i browse your site frequently and considered i’d say all the greatest for 2010!

 4. 2
  Rocki Says:

  thank you i finally find my prswsoad!! also i would like to aski set up a wordpress blog today, but something happened..that when everytime i click on my webpage, it keeps asking me the prswsoad for ftp account, when i click okay for prswsoad, it pops up “421 I can’t accept more than 2 connections as the same user” but only I am using this..and also half of the images can’t be shown correctly…could you help…tku…

 5. 1
  Maiza Says:

  請問一下,我上傳完出現了錯誤訊息,======WordPress database error Table cal.wp_options’ doesn’t exist for query INSERT INTO wp_options (option_name, poiton_value, autoload) VALUES ( cron’, a:2:{i:1219930807;a:1:{s:17:\ wp_update_plugins\ ;a:1:{s:32:\ 40cd750bba9870f18aada2478b24840a\ ;a:3:{s:8:\ schedule\ ;s:10:\ twicedaily\ ;s:4:\ args\ ;a:0:{}s:8:\ interval\ ;i:43200;}}}s:7:\ version\ ;i:2;}’, yes’) made by add_optionWordPress database error Table cal.wp_options’ doesn’t exist for query INSERT INTO wp_options (option_name, poiton_value, autoload) VALUES ( auth_salt’, V5y$6n^2tkVz’, yes’) made by add_option=====請問那裡出錯了?謝謝。

Sayfalar: « 7011 10 9 8 7 6 5 4 3 2 [1] Show All

Leave a Reply

 Characters available