Galaxy S3 Adından Söz Ettirmeye Devam Ediyor

Galaxy S3, piyasaya sürüldüğü günden bu yana üstüne katarak yoluna devam ediyor. Samsung tarafından yapılan bilgilendirmelere göre 7 milyona yakın Galaxy S III satışı yaptığı biliniyor. Eğer bu söylenenler doğru ise en kısa zamanda en çok satan Android sisteme sahip telefon olarak görülüyor.

Bu araştırmayı yapan analistlerin söyledikleri sadece bununla da sınırlı kalmıyor ve eğer bu şekilde satışlar devam etmiş olursa Temmuz ayından Eylül ayına kadar olan süre içerisinden satışların 10 milyondan fazla bir sayı olması bekleniyor.

Samsung’un en büyük amacı rakibi olan iPhone’u geçmek. Zaten Samsung tarafından yapılan açıklamalarda da diğer Android telefonlar ile herhangi bir rekabet içerisinde olmadıklarını dile getiriyor. Samsung, iPhone kafa tutabilecek en güçlü rakip gerçekten. Çünkü telefon piyasasının %30′luk bir kesimi onlara ait. 29 Mayıs’tan bu güne satışı yapılan Galaxy S3′ün bu kadar tutmasının nedeni kesinlikle özelliklerinin çok iyi olmasıdır.

182 Responses to “Galaxy S3 Adından Söz Ettirmeye Devam Ediyor”

Sayfalar: « 6511 10 9 8 7 6 5 4 3 2 [1] Show All

 1. 5
  payday loans online direct lenders Says:

  Your style is unique compared to other folks I have read stuff from. Thank you for posting when you have the opportunity, Guess I’ll just bookmark this blog.

 2. 4
  filipina women Says:

  How to make a false blog on a character expressing his feelings?

 3. 3
  Tyson F. Gautreaux Says:

  I simply want to mention I’m very new to weblog and honestly liked this web-site. Likely I’m likely to bookmark your website . You certainly have impressive writings. Many thanks for sharing your blog.

 4. 2
  Jody Milar Says:

  I just want to tell you that I am just all new to weblog and seriously savored this web site. Likely I’m want to bookmark your site . You really have very good stories. Many thanks for revealing your webpage.

 5. 1
  Anonim Says:

  Sağol

Sayfalar: « 6511 10 9 8 7 6 5 4 3 2 [1] Show All

Leave a Reply

 Characters available