Bursa Bilgisayar

Hosting Kontrol Paneli İşletim Sistemleri

Merhaba arkadaşlar kontrol panel ve kullanacakları işletim sistemleri hakkında internette sizler için biraz araştırma yaptım ancak istediğim gibi sonuca ulaşabildiğimi söyleyemeyeceğim.

Bu durumda sizlerle kontrol panelleri ve hangi işletim sistemleri için uygun kullanım alanları olduklarını saptamak için sizlerle bu konuyu paylaşma ihtiyacı hissesttim kısa kseslim ve konumuza başlayalım.

Linux türevleri üzerinde kullanacağınız işletim sistemleri.

Linux tercih edecekseniz; cPanel/WHM başta olmak üzere Plesk, Directadmin, Kloxo, ISPConfig, Webmin, HMSPanel,Ehcp gibi panelleri seçebilirsiniz.

Windows tercih edecekseniz; Plesk başta olmak üzere, DotNetPanel, H-Sphere, cPanel Enkompass gibi panelleri seçebilirsiniz.

Hoşçakalın mutlu kalın.

Related posts

155 thoughts on “Hosting Kontrol Paneli İşletim Sistemleri

  1. I don’t be aware the way I finished up listed here, on the other hand thought the following put up once was beneficial ankara ulus sex shop. I not really know which that you are nonetheless undoubtedly you’ll your famed blog writer if you are not previously. Many thanks!

  2. That is a good tip especially to those new to the blogosphere. Simple but very precise information… Thanks for sharing this one. A must read post!

  3. Way cool! Some extremely valid points! I appreciate you penning this article plus the rest of the site is also really good.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 Characters available