Bursa Bilgisayar

Hosting Kontrol Paneli İşletim Sistemleri

Merhaba arkadaşlar kontrol panel ve kullanacakları işletim sistemleri hakkında internette sizler için biraz araştırma yaptım ancak istediğim gibi sonuca ulaşabildiğimi söyleyemeyeceğim.

Bu durumda sizlerle kontrol panelleri ve hangi işletim sistemleri için uygun kullanım alanları olduklarını saptamak için sizlerle bu konuyu paylaşma ihtiyacı hissesttim kısa kseslim ve konumuza başlayalım.

Linux türevleri üzerinde kullanacağınız işletim sistemleri.

Linux tercih edecekseniz; cPanel/WHM başta olmak üzere Plesk, Directadmin, Kloxo, ISPConfig, Webmin, HMSPanel,Ehcp gibi panelleri seçebilirsiniz.

Windows tercih edecekseniz; Plesk başta olmak üzere, DotNetPanel, H-Sphere, cPanel Enkompass gibi panelleri seçebilirsiniz.

Hoşçakalın mutlu kalın.

Related posts

155 thoughts on “Hosting Kontrol Paneli İşletim Sistemleri

  1. My Partner And I just intend to advise you that I am certain inexperienced to wordpress blogging and extremely enjoyed your review. Very possible I am prone to remember your blog post . You definitely have wonderful article material. Appreciate it for share-out with us your website write-up.

  2. Might be mostly close to impossible to see well-updated visitors on this issue, then again you look like you realize exactly what you’re writing about! Gratitude

  3. It is actually mostly close to impossible to see well-educated users on this issue, however, you appear like you be aware of what exactly you’re raving about! Appreciate It

  4. that’s good, thanks for sharing,.. I think this is great blog

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 Characters available