Bursa Bilgisayar

iPhone 5 İnternete Sızdı

Bir çok insanın hazırda beklediği yeni modeli ile hayranlarının karşısına çıkmayı planlayan iPhone 5′in geçtiğimiz günlerde farklı özellikleri, görüntüleri ile birlikte internet ortamına sızmıştı ve bugün de iPhone kasasının nasıl olacağına dair bir görüntü yakaladık.

Tabi haberin ne denli doğru bilinmez, bu sadece bir söylenti. Test örneği olarak sitelerde görünen bu parça eğer gerçekten iPhone 5′e ait ise bize önümüzdeki günlerde çıkması dahilinde çok büyük bir fikir sağlıyor. Bu görüntü bize iPhone 4S’e göre daha büyük bir ekrana sahip olacağına dair fikir veriyor. Ayrıca tasarım bu sefer daha akıllıca kullanılıp boş alanın daha iyi kullanıldığı söyleniyor.

Ancak hatırlatmakta fayda bu görüntünün gerçekten iPhone’un yeni bebeğinin olacağı kesin değil.

Related posts

48 thoughts on “iPhone 5 İnternete Sızdı

  1. I think this is one of the most important info for me. And i am glad reading your article. But wanna remark on some general things, The website style is perfect, the articles is really great : D. Good job, cheers

  2. Thanks for your article on this site. From my own experience, there are occassions when softening right up a photograph may possibly provide the professional photographer with a little bit of an inspired flare. Oftentimes however, this soft blur isn’t what exactly you had at heart and can usually spoil an otherwise good image, especially if you intend on enlarging that.

  3. Thanks for your article. Another item is that just being a photographer includes not only problems in catching award-winning photographs and also hardships in getting the best camera suited to your requirements and most especially hardships in maintaining the grade of your camera. This is very correct and apparent for those photography lovers that are in to capturing the nature’s interesting scenes — the mountains, the particular forests, the wild or seas. Going to these exciting places definitely requires a digicam that can live up to the wild’s tough landscapes.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 Characters available