Bursa Bilgisayar

iPhone 5 Ne Zaman Çıkıyor?

iPhone 5′in ne zaman çıkacağına dair söylentiler alıp başını gidiyor. iPhone 5′in yanı sıra yeni iPad’in de ne zaman çıkacağına dair söylenenler de bulunuyor. iPhone son senelerde en çok tercih edilen ve kullanılan akıllı cep telefonu olmayı başarmıştır. Hemen hemen her gün yeni görüntüler internet ortamına sızdırılıyor.

Macotakara isim blog’tan yayınlanan bazı haberlere göre Apple, iPhone 5′in üretimine aylar öncesinden başladı. Sitenin yöneticilerinin kaynaklardan aldığı bilgilere göre iPhone 5 ile sonbahar aylarının başında tanışacağız. Bu tarz söylentileri blogta yayınlayan yazarların yeni iPad hakkında da bir çok detayı blog üzerinden paylaşmış durumda. Yeni iPad üretimi 2013 yılının Ocak ayında başlayacak ve 2 aylık bir süre zarfından sonra meraklılarına sunulacak.

Farklı kaynaklardan öğrenilen haberlere göre Ağustos ayının 7′sinde iPhone 5 piyasaya tanıtılacak. Ancak geçmişe baktığımızda Apple’ın Eylül ve Ekim aylarında yeni ürünlerini tanıttığını görüyoruz ve bu alışkanlığını yeni ürünlerinde de göreceğimizi tahmin ediyoruz.

Related posts

343 thoughts on “iPhone 5 Ne Zaman Çıkıyor?

 1. No interior de prezado caso, sou www configuração e queria descobrir se você
  teria alguma orientação para em direção a averiguação e também
  em direção a venda a um página da Internet, que é nosso resultado.

 2. Oh my goodness! Amazing article dude! Thank you, However I am having issues with your RSS. I don’t understand the reason why I can’t join it. Is there anyone else getting the same RSS issues? Anybody who knows the answer can you kindly respond? Thanx!!

 3. I used to be able to find good information from your articles.

 4. Em direção a líder não se cala diante do fato a as travestis não poderem participar das aulas ministradas
  no presídio pelo Projeto Instrução a Jovens e Adultos (EJA) por puro
  preconceito.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 Characters available