Bursa Bilgisayar

ISPConfig 3 Hakkında

Arkadaşlar panel değil eziyet desek yeri var öncelikle bilmeyenler hiç bulaşmasınlar bıkkınlık verir kurmayı bilen içinde spor olsun diye kurabileceği tam anlamıyla kişisel olarak gelişimsel bir panel diyebilirim bir çok forumda blogta vs çok iyi olduğunu kesinlikle kurmanızı söyleyen yazılar göreceksiniz.

Ağzı olanın konuştuğu bir dünyada yazmış babacan kesinlikle kurun harika bir panel acaba kendi kurabilmişmi bunudaçok merak ediyorum paneli kuramazsınız nedenine gelince panel kurulum yönergelerinin linkleri zaten çalışmıyor 🙂 biraz deneyimli biri için linkler sorun değil benim kesin düşüncem açıkcası zaman kaybı panelin içi çok güzel dizayn edilmiş güzel bir panel ancak kesinlikle son kullanıcı için değil tamamen bu işleri seven bol bol uğraşmayı seven insanlar için her bozulduğunda tekrar kurcalayıp yapılacak lego tarzı bir panel diyebilirim okadar çok problemi varki paneli yazan arkadaşlar sorunların çözümüne nasıl yetişiyorlar diye düşünmüyorda değilim.

Birçok kişinin denediğini ve olumsuz sonuç aldığını bildiğim halde kurmaktan kaçmadım sizle deneyimlerimi paylaşmak istiyorum ortlama 25 dakkalık bir kurulum süresi var dediğim gibi kurulum yönergelerindeki linkler şuan çalışmıyor yani kuruluma başlamadan önce gidin linkleri kontrol edin sonradan kara kara düşünmeyin 25 dakikadan sonra şirin bir panel karşılıyor sizi içeriye giriyorsunuz birde bakıyorsunuzki ssh üzerinde başlattığınız servisler içeride çalışmıyorlar 🙂 kısacası güzel panel ama okadar çok eksiği varki adam edilmesi için geliştiricileri tarafından bu hızla devam ederlerse 2 yıl içinde bir çok şey değişebilir ama 2 yıla kim öle kim kala onuda düşünmek lazım.

Sonuç olarak sorunla uğraşmayı seviyorum ben , çözmek öğretir adam benim zamanım bol boş zaman çok diyorsanız kurun arkadaşlar bir iki tek beyazlar çıkar belki saçınızda ama faydasını görürsünüz öğretir işi size.

Related posts

259 thoughts on “ISPConfig 3 Hakkında

  1. Very nice thank you Michael. Dead set easy to use mate.

  2. the beginner to the siciretues market.i would like to buy the unit trust and came across your article in the star.u mention tht v hav to ask the key question when buying unit trust.i would be pleased if u can explain in detail the question need to ask.note:i m an accounting student currently pursuing acca and nvr buy the unit trust b4,can be said a ‘gullible ‘investor.my fren uncle who has invested in the stock market said we hav to buy the share when the price is low,the klci now is dropping,izzit mean tht this is good time for me as a first time investor to enter the stock market?i would…

  3. Cօach E СoacҺ Factory Nine, Next year.(Nhɑt Sixth v.
    The fact that modning which will 9yeaгold Аge Colplins not to mention 10yea

  4. Qingdao New Global School, XMandarin Chinese Language Centre provides various courses for worldwide students who are going to study Mandarin during Qingdao residence. Our Chinese programs are offered all year round and customized to meet a variety of needs: survival, business, traveling, daily life, education and so on.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 Characters available