Bursa Bilgisayar

Php ile Programlamaya Başlamak İçin Araç Gereçler

Merhaba arkadaşlar bu makalemde sizlere php ile proje geliştirmek için işletim sisteminizin üzerine kuracağınız araç gereçlerden bahsetmek ve bunları kurulumu için gerekli ekipmanları ve görsel desteği sunmayı istiyorum.

Ubuntu ve Debian gibi linux türevi olan işletim sitemleri üzerinde kurulu gelen yorumlayıcılar mevcut ben yinede sitede bunlarında kurulumunu anlattım dilersiniz bu işletim sistemlerine sahipseniz alt bölümden bu konulara ulaşabilirsiniz. Alttaki anlatımlarımda linux üzerine birazcık bilgi sahibi bile olsanız kurulumları yapıp direk proje geliştirmeye başlayabilirsiniz.

Linux Türevlerinde Kurulum İçin

Ben bu sayfada windows için gerekli yorumlayıcılardan bahsetmek istiyorum.

Windows için Xampp Kurulumu

Alternatif olarak Windows için wamp kurulumu

Videolardan gerekli kurulumları yaptıysanız artık php kodlarımızla uygulama geliştirmeye başlayabilirsiniz demektir.

Bir sonraki makalemde php ile programlamaya başlamak için gerekli makaleleri paylaşacağım. Bursa-Bilgisayar.com’dan Tüm takipçilerimize saygılar sevgiler.

Related posts

351 thoughts on “Php ile Programlamaya Başlamak İçin Araç Gereçler

  1. It’s an awesome paragraph for all the internet visitors; they will take benefit
    from it I am sure.

  2. Your method of describing the whole thing in this piece of writing is actually pleasant, all be capable of simply be aware of it, Thanks a lot.|

  3. Both of these compensation plans enjoy unique advantages, but they also have some proven disadvantages. By incorporating the strongest aspects of each and eliminating their weaknesses, Yoli has created a dynamic, stable compensation plan that will stand the test of time. Yoli has also added a few innovations, including the Break Even Bonus, that are already being heralded as some of the best the industry has seen in decades. Extremely fair, lucrative, and easily accessible, this is THE plan the industry has been waiting for…” – Admin surfacemedspa.com

  4. Thanks a lot for giving everyone remarkably splendid opportunity to read articles and blog posts from this web site. It really is very amazing plus full of a good time for me and my office friends to search the blog more than thrice weekly to see the latest things you have. Not to mention, I’m also always contented with your remarkable hints you give. Selected 4 points in this article are basically the most efficient we have had.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 Characters available