Ttnet Hız Sorunu Yaşayanlar İçin Bilgilendirme

Merhaba arkadaşlar bu makalemde ttnet hız sorunu yaşayan arkadaşlar için genel bir bilgilendirme yapacağım.

Evlerimizde kullandığımız internetlerin alt yapıları bağlı bulunduğunuz telekomdan evinize doğru hatlarla ayrıştırılmaktadır.Satın aldığınız hizmetlerin alt yapılarında kullanılan kablolama yapıları hız sorununuzun en büyük etkeni olduğunu bilmenizi isterim nasıl yani diyecek olan arkadaşlar için

örneğin aldığınız hizmet 4 Megabit İndirme Upload hızınızda 1024 olsun bunlar bağlı bulunduğunuz telekomdan çıkış değerleridir. Kısacası bu değerler size ulaşana kadar daralmakta ve kullanmakta olduğunuz ölçüm yaptığınızda düşük gözüken değerlere dönmektedir. 4mb lik bir internetin 3.3 yada 3.5 gibi gözükmesi çok normaldir diyebilirim yükleme hızında ise 1024’ün de 600 ila 800 görünmesi normaldir. Bu tamamen kullanılan alt yapının kaybıdır.

Kısacası alt yapısının Noksan olduğunu bilen ttnet size çözüm üretemez aradaki bağlantı kaybı onları değil sizi bağlar konumdadır. Siz ararsınız yırtınırsınız ölçüyorum dersiniz onları bağlamaz.Türkiyede hiçbirşey projeye bağlı olmadığı için telefon kablosuyla çekilen hatlardaki düşüklüğü bildikleri halde interneti aradaki değer düşüklüğüne göre göndermeyen kuruluş sizin sorununuza yanıt bulamaz.Kısacası satış taktiğinin kurbanı olmuşsunuzdur ağlamaya değmez.

248 Responses to “Ttnet Hız Sorunu Yaşayanlar İçin Bilgilendirme”

Sayfalar: « 6711 10 9 8 7 6 5 4 3 2 [1] Show All

 1. 5
  Anonim Says:

  Thanks bursa

 2. 4
  Jefferey Bristle Says:

  Oh no! I are not able to make it and I am so sad! I actually want to go although the girls are throwing me a likely away party that night at Angie’s. And that i need so much clothes for my new job. So bummed. In any case, have a blast and i would go with the dress its fab! XOXO

 3. 3
  Anonim Says:

  Güzel paylaşım

 4. 2
  Anonim Says:

  very thanks

 5. 1
  Catherina Says:

  Delighted to view that website successful in this little iPhone , anything I want to do is functional. Thank you for retaining it currently with all the latest.

Sayfalar: « 6711 10 9 8 7 6 5 4 3 2 [1] Show All

Leave a Reply

 Characters available