Bursa Bilgisayar

Ubuntu İçin Camtasia Ekran Kayıt Edici Program

Merhaba arkadaşlar;

Ubuntu için ekran kayıt etme program gerekli oldu ve araştırmaya başladım önce camtasia kayıt ediciyi wine içinde açmayı denedim ama açılmadı hata verdi bende ubuntu yazılım merkezinden istanbul desktop session recorder die bir program buldum onu kurdum oda belirli bir süre sonra kilitlenme sorunu yaşattı bende araştırdıkdan sonra xvidcap programını buldum ve kurdum çok memnun kladım ve sizlerlede paylaşmak istedim program kurulumdan sonra belgelerim klasörü içerisine mpeg formatında kayıt imkanı sunuyor ve ekranda isterseniz fareyi takip ediyor yada isterseniz ekranın belirli bir yerini camtasia programınd aolduğu gibi seçip kayıt edebiliyorsunuz.

Programı kurmak için uç birim yani ssh a giriyoruz.

sudo apt-get install xvidcap

yazıp gelen kurulum sorusuna yes yazıp enterlarsanız sorunsuz kurulacaktır. Program kurulduktan sonra başlat ses ve video içerisine gelicek oradan çalıştırıp dilediğiniz gibi kullanaiblirsiniz.

Related posts

383 thoughts on “Ubuntu İçin Camtasia Ekran Kayıt Edici Program

  1. Everything is very open with a really clear explanation of the challenges. It was really informative. Your site is very helpful. Many thanks for sharing!

  2. that’s good, thanks for sharing,.. I think this is great blog

  3. although websites we backlink to beneath are considerably not connected to ours, we feel they may be basically worth a go by, so possess a look

  4. One thing is that while you are searching for a student loan you may find that you’ll need a co-signer. There are many situations where this is true because you will find that you do not have a past credit history so the bank will require that you’ve got someone cosign the financial loan for you. Great post.

  5. I think other site proprietors should take this site as an model, very clean and fantastic user friendly style and design, as well as the content. You’re an expert in this topic!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 Characters available