Web sayfalarındaki flash dosyaları engelleme [Chrome Eklentisi]

Eğer kotalı internet kullanıyorsanız flash dosyalar internet kotanızı doldurmada size baya bir yardımcı oluyor : ). Bu yüzden Flash videoları ve flash reklamları bir eklenti sayesinde engelleyeceğiz. Kullancağımız eklentini adı : FlashControl.  Sadece Chrome kullanıcıları faydalanabiliyor.

Eklentiyi kurmak için tıklayınız.

Eklentiyi yükledikten sonra Settings’e basıp kontrolu görebilirsiniz. Daha sonra flash’ları aktif etmek için bu sayfaya giriyoruz.

 

Eklenti aktif olduktan sonra flash’lar aşağıdaki gibi görünecek. Flashı görüntülemek için F işaretine tıklayıp engellediğiniz flashı görebilirsiniz.

 

Eklentinin bazı sayfalarda çalışmasını istiyorsanız tarayıcının sağ tarafında çıkan Allow This Page butonuna tıklayın.

 

Firefox Kullanıcıları için şu eklenti flash engellemek için uygun.

32 Responses to “Web sayfalarındaki flash dosyaları engelleme [Chrome Eklentisi]”

Sayfalar: « 76511 10 9 8 7 6 5 4 3 2 [1] Show All

 1. 5
  dating site philippines Says:

  It is very annoying to me that Firefox always opens mp3, wmv, mpg and opther file types in the browser window. Is there a way to set it to always open these files in winamp, VLC player, or anything else?.

 2. 4
  christian singles Says:

  How to get Banners in Joomla to display in a certain spot?

 3. 3
  filipino chat rooms Says:

  I’m a teenager and I heard that you can actually get paid for things like this. I’m experienced with computers and have good literature skills and I’m sure I can write successful blogs/articles.. . On a different (sort of) topic, would I be able to join affiliate programs?.

 4. 2
  Freddie Gist Says:

  I simply want to say I’m newbie to blogs and definitely enjoyed you’re web blog. Likely I’m want to bookmark your blog post . You certainly have perfect stories. Appreciate it for sharing your blog site.

 5. 1
  gravura pix Says:

  Teşekkürler paylaşım için

Sayfalar: « 76511 10 9 8 7 6 5 4 3 2 [1] Show All

Leave a Reply

 Characters available