WordPress – Resmi Facebook Eklentisi

WordPress sitenizde Facebook ile ilgili bir çok işlevi yerine getirebileceğiniz resmi facebook eklentisi yayınlandı. Kullanımı oldukça kolay olan eklentide 2 veya 3 eklenti ile yaptıklarımızı 1 seferde daha doğrusu 1 eklenti ile yerine getirebiliyoruz. Ek olarak yazı panelindeki seçeneklerden dilerseniz arkadaşınıza dilerseniz facebook sayfalarının duvarında yayınlayabiliyorsunuz ki bu da reklam için oldukça etkili bir yöntem olabilir.

Eklentinin kurulumu diğer eklentiler gibi oldukça basit, buradan indirip, sitenize kurabilir ve bir kaç ayar işleminden sonra kullanıma başlayabilirsiniz. Uygulama yaratıp app id, app secret ve app namespace ile ekledikten sonra kayıt et diyoruz.

Ardından Facebook eklentiniz kullanıma hazır hale geliyor ve istediğiniz seçenekleri tercih edip kullanabiliyorsunuz. Uzun zamandır bu denli yararlı eklenti yapılmıyordu. Her wordpress blogunda bulunması gereken eklentiler; gzippy, statpress, all in one seo pack, sitemap vb. eklentilerden sonra facebook eklentisi de vazgeçilmezler arasında yerini alacaktır.

Related posts

238 thoughts on “WordPress – Resmi Facebook Eklentisi

  1. Wonderful story, reckoned we could combine a few unrelated data, nonetheless definitely worth taking a appear, whoa did a single discover about Mid East has got additional problerms as well

  2. check beneath, are some absolutely unrelated sites to ours, having said that, they may be most trustworthy sources that we use

  3. the time to study or go to the content or web sites we’ve linked to below the

  4. Hey, you used to write magnificent, but the last few posts
    have been kinda boring… I miss your great writings.
    Past several posts are just a bit out of track! come on!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir