Bursa Bilgisayar

WordPress – Resmi Facebook Eklentisi

WordPress sitenizde Facebook ile ilgili bir çok işlevi yerine getirebileceğiniz resmi facebook eklentisi yayınlandı. Kullanımı oldukça kolay olan eklentide 2 veya 3 eklenti ile yaptıklarımızı 1 seferde daha doğrusu 1 eklenti ile yerine getirebiliyoruz. Ek olarak yazı panelindeki seçeneklerden dilerseniz arkadaşınıza dilerseniz facebook sayfalarının duvarında yayınlayabiliyorsunuz ki bu da reklam için oldukça etkili bir yöntem olabilir.

Eklentinin kurulumu diğer eklentiler gibi oldukça basit, buradan indirip, sitenize kurabilir ve bir kaç ayar işleminden sonra kullanıma başlayabilirsiniz. Uygulama yaratıp app id, app secret ve app namespace ile ekledikten sonra kayıt et diyoruz.

Ardından Facebook eklentiniz kullanıma hazır hale geliyor ve istediğiniz seçenekleri tercih edip kullanabiliyorsunuz. Uzun zamandır bu denli yararlı eklenti yapılmıyordu. Her wordpress blogunda bulunması gereken eklentiler; gzippy, statpress, all in one seo pack, sitemap vb. eklentilerden sonra facebook eklentisi de vazgeçilmezler arasında yerini alacaktır.

Related posts

238 thoughts on “WordPress – Resmi Facebook Eklentisi

  1. When I originally commented I clicked the -Notify me when new comments are added- checkbox and now each time a comment is added I get four emails with the same comment. Is there any way you can remove me from that service? Thanks!

  2. I’d been honored to get a call from a friend as he discovered the important guidelines shared in your internet site. Reading through your weblog post can be a real wonderful experience. Thanks again for thinking about readers considerably like me, and I desire for you the top of success as being a expert realm.

  3. I am glad to be a visitant of this stark website ! , appreciate it for this rare information ! .

  4. I really enjoy looking at on this internet site, it contains superb blog posts. “The living is a species of the dead and not a very attractive one.” by Friedrich Wilhelm Nietzsche.

  5. The truth is and see if the Hcg diet protocol and as a consequence HCG Drops definitely are a in fact quick approach to be able to shed pounds; whilst the healthy diet has a strong will most likely moreover sizable focus to undertake positive. hcg diet drops

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 Characters available