Bursa Bilgisayar

WordPress Uygun Kredi Widget Eklentisi

Üretici : Enuygun.com
Eklenti : En uygun kredi aracı
Sürüm : 1.1
Boyut : 9 Kb

Açıklama : WordPress sitelerde sağ sidebar için üretilmiş ve kullanıcılarınızın ilgisini çok çekeceğini düşündüğümüz en uygun banka kredi faiz oranlarını güncel bir şekilde yayınlayabileceğiniz bir widget olarak kullanabilirsiniz. Widget sayesinde ziyaretçileriniz enuygun.com güvencesi ile güncel bir biçimde en uygun ihtiyac kredisi, konut kredisi ve taşıt kredisi seçeneklerinden istediklerini görüntüleyebilecekler. Ayrıca istedikleri taktirde enuygun.com adresinden ortaklık programına katılıp, yayınladıkları widget üzerinden para kazanabilirler.

Kurulum : İndirdiğiniz dosyadaki RAR’lı dosyayı klasöre çıkartarak, Wp-Content dizini içerisine gönderin. Daha sonra Admin Panelinizden Eklentiler sekmesinde bularak aktif hale getirin. Admin panelindeki görünüm sekmesinden Widgets ( Bileşenler ) bölümünden yayınlamak istediğiniz sidebar’a ekleyip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Eklenti Download adresi: buradan indir
Eklenti screenshot :

Related posts

838 thoughts on “WordPress Uygun Kredi Widget Eklentisi

  1. Aw, this was an exceptionally good post. Spending some time and actual effort to produce a top notch article… but what can I say… I put things off a lot and don’t seem to get nearly anything done.

  2. … 3 الأبعاد الإحدى عشرة; 4 الأبعاد الأساسية الثلاثة; 5 الُبُعد الرابع – الزمن; 6 نظرية الأوتار الفائقة; 7 مراجع. الأبعاد الإحدى عشرة والأبعاد الكونية[عدل]. دائماً ما يُبهرنا العلم بما يقدمة لنا خصوصاً في العقود الأخيرة …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 Characters available